Wszystko jest optyczne

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Wszystko jest optyczne » Sport, rekreacja i turystyka » Załatwienie wizy turystycznej.


Załatwienie wizy turystycznej.

Posts 1 to 7 of 7

1

Witam potrzebna mi         wiza białoruś cena aby nie była zbyt wysoka, słyszałem że są firmy które załatwiają takie coś, możecie jakąś polecić? Z góry dziękuję!

0

2

Ja jak jechałem do chin to wizę mi dawali od razu na miejscu przy lotnisku wiec dowiedz się czy na białoruś też jest potrzebna czy nie

0

3

No właśnie cięzko teraz z tymi wizami jak chcesz ogarnać na własną rękę to weź sobie najlepiej z miesiąc czasu bo to będzie trwało troche

0

4

Teraz coraz wiecej firm ogarnia takie wizy coraz łatwiej dostać i nie trzeba samemu ogarniać tych papierów wszystkich bo mozna oszaleć raz miałem przyjemność to załatwiąć nie polecam

0

5

Właśnie ile trwa załatwianie takiej wizy przez taką firmę? Ktoś może mi wytłumaczyć jak to działa dokładnie ?

0

6

No spoko są firmy co wysyłasz im dane i ci załatwiają właśnie taki temat ogarniesz w 2 tygodnie na luzie

0

7

Idź do ambasady i załatw sobie samodzielnie. To wcale nie jest takie trudne jak wygląda.

0


You are here » Wszystko jest optyczne » Sport, rekreacja i turystyka » Załatwienie wizy turystycznej.